🎓 Zakończenie roku szkolnego 🍀
Za nami kolejny rok nauki – pełen pracy, zdobywania nowych doświadczeń, wspólnych sukcesów i codziennych wyzwań. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie i współtworzenie naszej szkolnej społeczności.
Wyjątkowe gratulacje kierujemy do uczniów klas III, którzy z powodzeniem zakończyli pierwszy etap swojej edukacji i już po wakacjach rozpoczną nowe wyzwania. Szczególne słowa uznania należą się również absolwentom klas VIII. Życzymy Wam, aby kolejne szkoły stały się miejscem rozwoju, spełniania marzeń i odkrywania własnych talentów.
DOWÓZ DO SZKOŁY NA GODZ. 10.00
Rozkład kursów autobusu szkolnego 26.06.2026 r.- zakończenie zajęć dydaktycznych dla klas IV- VIII
Dowóz do szkoły:
ok. godz. 915 Dobiecin przy posesji nr 47
ok. godz. 918 Zwierzchów Restauracja Kleopatra
ok. godz. 922 Kolonia Dobiecin przy posesji nr 9
ok. godz. 927 Postękalice przy posesji nr 120
ok. godz. 930 Postękalice skrzyżowanie
ok. godz. 932 Postękalice przy pos. 67
ok. godz. 934 Postękalice III przy posesji nr 126
Zakończenie dla klas IV- VIII o godz. 10.00
Zakończenie dla Odziału Przedszkolnego i klas I - III o godz. 11.30
23 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego poznały ostatniego Czuciaka z Krainy Emocji- Empatka z Wyspy Współczucia, który przypomniał, jak ważne jest rozumienie emocji innych, okazywanie współczucia i bycie wrażliwym na potrzeby rówieśników. Na początku przedszkolaki zapoznały się z bajką o Empatku. Brały udział w zabawie integracyjnej pt. „Troszczymy się o siebie” oraz rozwijały umiejętność rozpoznawania uczuć innych w zabawie pt. „Co czujemy?”. Na zakończenie uzupełniły książeczkę emocjonalną.
22 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-II odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne „Markowa Kraina” w Niedyszynie. Mieliśmy okazję zwiedzić całą zagrodę oraz poznać jej niezwykłych i bardzo przyjaznych mieszkańców: króliki, kozy, świnki morskie, kucyka, kury, kaczki, pieski, bażanty, gołębie, pawie, świnki morskie i alpaki. Dużą atrakcją było karmienie marchewką zwierząt i bezpośredni kontakt z nimi. Dzieci aktywnie uczestniczyły również w zabawach na świeżym powietrzu, rozwijając sprawność ruchową i świetnie bawiąc się w swoim gronie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty gry na bębenkach. Nie zabrakło także szaleństwa na dmuchańcu oraz wspólnego odpoczynku. Dziękujemy „Markowej Krainie” za tak miłe przyjęcie i wspaniale spędzony czas.
Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia 2020 r. trwa wiosenna przerwa świąteczna.
Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.